Auto na grupowe wyjazdy

Panorama Taxi w swojej ofercie ma do zaproponowania przewóz osób 7 osobowymi mikrobusami, przewozy na lotniska oraz szeroka oferta wynajęcia aut dla firm oraz na różnego rodzaju okazje. Auta są wysokiej klasy, renomowanych i wiodących marek na świecie takich jak Volkswagen Sharan oraz Seat Alhambra. Nasze taxi 7 osobowe to auta czyste i zadbane, z kulturalnym i nienagannie ubranym kierowcą.

Taksówki są bogato wyposażone, posiadają liczne udogodnienia, aby pasażer w czasie podróży mógł się czuć komfortowo i bezpiecznie. Podczas upalnych dni komfortowe samopoczucie zapewni trzystrefowa i automatyczna klimatyzacja dozująca chłodne powietrze z dyskretnych nawiewów.

Mikrobus w Gorzowie Wielkopolskim

Warto też wspomnieć, że nasze mikrobusy wyposażone są w wygodne fotele. Każdy z nich jest osobno regulowany w zależności od potrzeb przewożonej osoby. Wśród udogodnień w naszych mikrobusach znajdą Państwo także możliwość podłączenia urządzeń mobilnych z wejściem USB. Dodatkowo nasze auta posiadają stoliki umożliwiające pracę podczas podróży.

Dużą zaletą naszych aut są przyciemniane rolety wysuwane z drzwi, zapewniają one dyskrecję i chronią od bezpośrednich promieni słońca. Nasze mikrobusy wyposażone są w elektrycznie sterowane drzwi przesuwne, które zapewniają dogodne wsiadanie i wysiadanie z auta.

Posiadamy konkurencyjne ceny

Taxi na więcej osób

Jesteśmy jedyną firmą na rynku gorzowskim wyposażona w taxi 7 osobowe pełne udogodnień dla komfortu klienta, co jest szczególnie ważne na dalszych trasach poza miejskich.

Imię:
e-mail:
Wiadomość: