Panorama Taxi to profesjonalna firma przewozowa z wieloletnim doświadczeniem w branży – już od 2000 roku, składająca się z zawodowych kierowców, posiadających niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu. W swojej ofercie posiadamy usługę taxi dla firm, wynajem minibusa dla 7 osobowych grup oraz transport na lotniska. U nas mają Państwo pewność czystego, bogato wyposażonego auta z klimatyzacją i schludnie ubranego kierowcy.

VIP Taxi

Nasza oferta VIP taxi to luksusowe limuzyny, mini vany i busy obsługiwane przez profesjonalnych i doświadczonych kierowców, którzy są gotowi świadczyć usługi dla Państwa na terenie całego kraju oraz za granicą.

Oferujemy limuzyny z kierowcą, limuzyny do ślubu oraz wyjazdy biznesowe. Naszych kierowców charakteryzuje nienaganna prezencja, punktualność, rzetelność i wysoka kultura osobista, a co najważniejsze także dyskrecja.

Korzystając z usługi VIP taxi mają Państwo gwarancję, że wybrana usługa wynajmu zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie.

Łatwe płatności

Umożliwiamy płatność gotówką w walutach Polski Złoty, Euro, czy USD, bądź dowolną kartą płatniczą lub kredytową – m.in. Visa, Mastercard i inne. Sprawdź nasze ceny

Zaufali nam klienci indywidualni, jak i duże firmy działające na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Telefon do Taxi Panorama - 19 669

Imię:
e-mail:
Wiadomość: