Przewozy dla firm

wpis w: Bez kategorii | 0

Firmowa taksówka Może nam się wydać rozwiązaniem nieszablonowym i nawet ekstrawaganckim, ale jeśli jesteśmy zmuszeni do częstego przemieszczania się, czy wyjazdu do klienta, to jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla firm, bez względu na wielkość samego przedsiębiorstwa.

Dostosowane do indywidualnych potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo, dostosowane do indywidualnych potrzeb i zleceń, luksusowe limuzyny, a także mini vany czy busy. Wszystkie pojazdy, które oferujemy, są całkowicie sprawne i nieustannie monitorowane pod kątem technicznym, a także szeroko rozumianej czystości wnętrz. Nasi kierowcy cechują się wysoką kulturą osobistą, a także odpowiednim doświadczeniem oraz znajomością topografii miasta. Od wielu lat świadczymy usługi tego typu i doskonale wiemy, jak zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Nasi kierowcy zawiozą państwa pracowników na konferencje, odwiozą na lotnisko, przywiozą szczególnie ważnych partnerów handlowych lub klientów.

Nietypowe zlecenia

Usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz za granicą. Jesteśmy przygotowani na obsługę każdego, nawet nietypowego zlecenia. Jednocześnie ułatwiamy współpracę, oferując klientom proste i szybkie płatności, dzięki czemu nie zostają oni zmuszeni do długiego oczekiwania na zamówiony pojazd, czy też pamiętania o zamówieniu usługi z dużym wyprzedzeniem czasowym. Umożliwiamy płatność gotówką w walutach Polski Złoty, Euro, czy USD, bądź dowolną kartą płatniczą lub kredytową. Bardzo duże znaczenie przywiązujemy do jakości obsługi naszych klientów. Cenimy sobie ich czas, dlatego cechuje nas punktualność oraz przygotowanie do obsługi poszczególnych zleceń.