Transfer taksówką na lotniska

wpis w: lonisko, transport | 0

Jedziesz na wymarzone wakacje, ale wpierw musisz dostać się na lotnisko, które jest oddalone od ciebie o kilkaset kilometrów? Może potrzebujesz zdążyć na lot samolotu w pilnej sprawie biznesowej? Jeśli tak to taxi na lotnisko jest rozwiązaniem właśnie dla ciebie.

Taxi na lotnisko

Wygodny transport na lotnisko to warunek udanej podróży. W naszej ofercie znajdą klienci propozycje transportu wygodną taksówką na lotniska do Berlina, a także do Poznania, Warszawy, Szczecina czy Wrocławia. Nasza usługa jest alternatywą dla mniej wygodnej podróży busem czy koniecznością pozostawienia swojego samochodu na lotniskowym parkingu na długi czas. Ofertę kierujemy jednakowo do indywidualnych klientów, grup przyjaciół wyjeżdżających razem na wakacje, rodzin, a także do firm i przedsiębiorców, którym zależy na szybkim i niezawodnym transporcie.

Komfortowy transport

Wszystkie przewozy realizowane są przez sprawne, bezpieczne i przede wszystkim wygodne pojazdy, które są wyposażone w klimatyzacje. Udostępniamy możliwość płacenia kartą lub gotówką, w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo istnieje też możliwość pokrycia kosztów transportu w euro czy dolarach. Do dyspozycji naszych klientów są zawodowi kierowcy, którzy mają niezbędne uprawnienia do wykonywania tego zawodu, a także wszelkie niezbędne ubezpieczenia komunikacyjne. Bardzo cenimy sobie komfort klientów i dlatego dużą wagę przykładamy do kultury osobistej wszystkich zatrudnionych przez nas kierowców. Dbamy też o to, aby kierowcy mieli odpowiednie doświadczenie, co jest gwarancją bezpiecznej jazdy i dotarcia na lotnisko odpowiednio wcześniej, przed wylotem samolotu.