Taksówka na 7 osób

wpis w: lonisko, transport | 0

Taksówki nadal są bardzo popularne. Umożliwiają wygodną podróż z miejsca na miejsce, bez konieczności samodzielnej jazdy pojazdem. W dodatku wynajęty samochód można zamówić w dowolne miejsce, w związku z czym odbiera on spod domu lub dowozi prosto pod jego drzwi. Najczęściej kojarzymy taksówki z autami osobowymi. Tymczasem zdarza się, że trzeba wynająć większy pojazd, bo i osób jest więcej. Czy to możliwe? Tak! Wystarczy skorzystać z oferty korporacji Panorama Taxi!

Taxi na wyjazdy wieloosobowe

W tej chwili można podróżować w większych grupach, gdzie wszyscy dobrze się znają – wówczas taka wycieczka upływa dużo przyjemniej. Nie trzeba jednak wynajmować 2 taksówek by dostać się na przykład na lotnisko lub z niego wrócić. O wiele wygodniej zamówić po prostu wieloosobową taksówkę! To specjalne mikrobusy z wygodnymi fotelami, wyposażone w możliwość podłączenia urządzeń mobilnych z wejściem USB. W dodatku posiadają również specjalne stoliki, dzięki którym w czasie drogi można wygodnie pracować. Firma rozumie, że wiele wyjazdów jest służbowych i że pewne sprawy zawodowe trzeba załatwiać możliwie szybko.

A może wycieczki grupowe?

W korporacji Panorama Taxi istnieje możliwość wynajęcia mikrobusa – taksówki, ale także specjalnego busa osobowego na różnego rodzaju wyjazdy grupowe – dla grup do 7 osób. Niekoniecznie chodzi tu o podróże krótkie, służbowe. Mogą to być wyprawy turystyczne, które będą tym wygodniejsze, że i pojazdy są bardzo komfortowe. Kulturalny kierowca, czyste, solidne pojazdy, klimatyzacja, rozsądne ceny – na wszystko to mogą liczyć klienci Panorama Taxi.